REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 06 październik 2015 16:52

Akademickie wino już fermentuje

Akademickie wino już fermentujeW ramach Praktycznego Kursu Winiarstwa kursanci PAW robią dyplomowe wina. Do dyspozycji mają profesjonalną przetwórnie. A wszystko pod fachowym okiem doświadczonego winiarza.W miniony weekend odbył się kolejny zjazd kursantów rocznego Praktycznego Kursu Winiarstwa prowadzonego przez Podkarpacką Akademię Wina w Jaśle. Zgodnie z założeniami organizatorów głównym elementem obowiązkowego egzaminu dyplomowego, jest samodzielnie wyprodukowanie wina.
Pracują w 3-4 osobowych grupach. Na egzaminie dyplomowym zaprezentują wina białe, różowe i czerwone. Prace w przetwórni nadzoruje Roman Myśliwiec.
Przypominamy, że trwa nabór na drugą edycję Praktycznego Kursu Winiarstwa. Liczna zgłoszeń ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń
Podkarpacka Akademia Wina to sztandarowe przedsięwzięcie Fundacji na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vitis”, partnerem jest Miasto Jasło.

DSC 0360Ewa Wawro
prezes Fundacji Galicja Vitis

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin