piątek, 02 październik 2015 12:58

Wystawa psów rasowych w Jaśle Wyróżniony

Wystawa psów rasowych w JaślePo raz pierwszy w Jaśle odbędą się wystawy psów rasowych.


Organizatorem wystaw, które zorganizowane zostaną 17 i 18 października na terenie stadionu przy ul. Sportowej (os. Rafineria) jest Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krośnie oraz Miasto Jasło.

17 października (sobota) odbędzie się Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych II grupy FCI, a 18 października (niedziela) XXIV Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych. Dodatkowo w sobotę po godz. 14 odbędzie się szkolenie dla Młodych Prezenterów, które poprowadzi Magdalena Kozłowska, sędzia międzynarodowy i wieloletni sędzia konkurencji Młody Prezenter.

plakat XXIV WYBRANY


Szczegółowe informacje dotyczące wystaw znajdują się na stronie internetowej Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Krośnie pod adresem www.zkwpkrosno.iq.pl
Wstęp: w sobotę wolny, w niedzielę – 8 zł dorośli, dzieci 5 zł.

UMJ

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin