REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 23 lipiec 2015 10:23

Zapłać telefonem za parking

Zapłać telefonem za parkingKorzystający z płatnych parkingów w Jaśle będą mogli teraz za miejsce postojowe zapłacić telefonem. Wprowadzenie systemu mobilnych płatności ma być ułatwieniem dla kierowców.


Potwierdzenie dokonania opłaty zostanie w formie elektronicznej umieszczone na odpowiednim serwerze pozwalającym na elektroniczną weryfikację wniesionej opłaty. Kierowcy korzystający z tej formy płatności będą zobowiązani do umieszczenia naklejki operatora systemu płatności na przedniej szybie pojazdu w widocznym miejscu. Ułatwi to kontrolę płatnych stref.

Miasto, po ogłoszeniu uchwały Rady Miejskiej Jasła w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego, wybierze w trybie konkurencyjnym operatora, za którego pośrednictwem będą uiszczane opłaty za parkowanie. Za pomocą telefonu można będzie płacić najprawdopodobniej już od września br.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin