REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 29 maj 2015 15:41

Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej

Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej„Lech Kaczyński – W służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej”, to tytuł wystawy, która od 2 czerwca prezentowana będzie w Jasielskim Domu Kultury (kino Syrena). Ekspozycja składa się z 15 tablic, na których umieszczone są zdjęcia, autorstwa Maciejów Chojnowskiego i Osieckiego, z okresu prezydentury Lecha Kaczyńskiego i jego podróży zagranicznych.


Wystawa prezentuje postać śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego poprzez zdjęcia i fragmenty wypowiedzi Prezydenta, ułożone według tematów: Państwo, jako wartość. Polska państwo solidarne. Naród – wspólnota wartości. Solidarność – wspólnota ludzi. Ojczyzna – pamięć i patriotyzm. Tożsamość – naród – historia – tradycja. Tożsamość – tradycja – religia – kultura. Ojczyzna – tradycja i przyszłość. Armia – bezpieczeństwo Polski. Rodzina – przyszłość narodu. Prawda – prawo i sprawiedliwość. Polska w Europie i na świecie.

Ekspozycję przygotowała Fundacja Tożsamość i Solidarność we współpracy z Fundacją im. Franciszka Stefczyka. Wystawa pozostanie w Jaśle do 7 czerwca.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin