czwartek, 26 marzec 2015 18:03

Wybory na osiedlach

Wybory na osiedlach Między 13 kwietnia a 15 maja bieżącego roku odbędą się wybory do zarządów wszystkich, szesnastu, jasielskich osiedli. Szczegółowy harmonogram wraz z miejscem przeprowadzenia głosowania zostanie opracowany w porozumieniu z poszczególnymi zarządami.

Wybory do Zarządów Osiedli, w tym na przewodniczących Zarządów Osiedli, przeprowadzone zostaną na osiedlach: Bryły, Brzyszczki, Gamrat, Gądki, Górka Klasztorna, Hankówka, Kaczorowy, Kopernika, Krajowice, Mickiewicza, Niegłowice, Rafineria, Sobniów, Śródmieście, Ulaszowice i Żółków.

Decyzja w sprawie zarządzenia wyborów podjęta została w związku z upływającą czteroletnią kadencją (2011-2015). Szczegółowy harmonogram wyborów (miejsce, termin) opublikowany będzie na tablicach ogłoszeń poszczególnych osiedli, na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Jaśle.

UMJ