czwartek, 19 marzec 2015 17:28

Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle zwycięzcą II etapu Konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Wyróżniony

Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle zwycięzcą II etapu Konkursu wiedzy  o ubezpieczeniach społecznych.Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle został zwycięzcą etapu wojewódzkiego Konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”, organizowanego przez ZUS i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach projektu „Lekcje z ZUS”.W dniu 16 marca br. w Rzeszowie odbył się etap wojewódzki Konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”. W etapie regionalnym konkursu rywalizowało dziewiętnaście 3-osobowych zespołów, reprezentujących 19 szkół z województwa podkarpackiego.
Pierwsze miejsce w konkursie zajął zespół z Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle w składzie:
1. Monika Bućko
2. Gabriela Wędrychowicz
3. Marcin Mokrzycki
Opiekunem zwycięskiego zespołu uczniów jest Pani Joanna Warzecha.

DSCN1601

Zwycięzcy będą reprezentować Podkarpacie na etapie centralnym Konkursu. Konkurs wiedzy o ubezpieczeniach społecznych jest podsumowaniem projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. „Lekcje z ZUS” mają za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Agnieszka Prajsnar
Rzecznik prasowy
Oddziału ZUS w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin