piątek, 13 marzec 2015 12:10

Ruszyły zgłoszenia do IV Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca Wyróżniony

Ruszyły zgłoszenia do IV Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca1 maja odbędzie się bieg upamiętniający Senatora Stanisława Zająca - wybitnego prawnika, polityka, posła I, III, V i VI kadencji, wicemarszałka Sejmu III kadencji, senatora RP VII kadencji, który zginął w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem.


Zawody rozgrywane już po raz czwarty odbędą się na dwóch dystansach - półmaratonu oraz 5 km. Organizatorem wydarzenia sportowego jest Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca.

Biuro zawodów zostanie w tym roku w całości zorganizowane w remizie OSP w Święcanach, skąd wyruszą zawodnicy półmaratonu, a startujący na krótszym dystansie zostaną dowiezieni na linię startu autokarami.

1

3

Meta oraz zakończenie Biegu odbędą się przy Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja. Na mecie na każdego uczestnika czekał będzie pamiątkowy medal.

W porównaniu z poprzednimi edycjami zawodów wprowadzone zostały również zmiany w kategoriach wiekowych – zgodnie z sugestiami coraz większego grona pań uczestniczących w Biegu Organizator postanowił rozdzielić kategorie kobiece na trzy osobne.

Zgłoszenia do Biegu prowadzone są w Systemie Timedo pod adresem http://system.timedo.pl

Informacje o trasie Biegu pojawiać się będą na stronie internetowej http://polmaratonpamieci.pl

Stowarzyszenie
im. Senatora Stanisława Zająca

fot. Wojciech Piękoś

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Kacor 2015-03-19 10:07
i po co się tak menczyć ,nie lepiej siąść i napić się wódki i po prostu porozmawiać o tym :]
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # dd 2015-03-19 10:42
Od picia to głowa boli :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin