piątek, 02 styczeń 2015 15:22

Wystartował Stok "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej Wyróżniony

10Amatorzy białego szaleństwa od dzisiaj szusują po ośnieżonych stokach położonej u stóp Magurskiego Parku Narodowego góry Mareszka.


Właściciele jedynego w powiecie jasielskim wyciągu orczykowego w Świątkowej Wielkiej właśnie dzisiaj rozpoczęli sezon zimowy.
Dla narciarzy przygotowane zostały przygotowane trzy trasy Najdłuższa z nich wynosi 850 metrów. Dwie kolejne liczą sobie po 750 i 700 metrów długości.
Na szczyt góry prowadzi wyciąg orczykowy. Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych.

11

12

Ceny bez zmian
Za jeden zjazd zapłacą Państwo 2,5 zł, a za karnet całodniowy 50 złotych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, mamy dla Was ofertę promocyjną: dziesięć zjazdów kosztuje 15 złotych, a dwadzieścia zjazdów 27 złotych.
Szczegółowy cennik usług jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mareszkaski.pl
Czym dysponujemy?
Trzy trasy zjazdowe (850m, 750m, 700m), trzy trasy biegowe (4 500m, 3 000m, 1 500m.), wyciąg orczykowy, oświetlenie stoku, sztuczne naśnieżanie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, możliwość skorzystania z nauki jazdy prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów, mała gastronomia, kamera internetowa na stoku, duży parking, toalety, piękna okolica z licznymi zabytkami architektonicznymi i unikatową przyrodą.

13

15

Na stronie internetowej możliwy jest podgląd obrazu ze stoku na żywo!
Stok narciarski „Mareszka”

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin