poniedziałek, 29 grudzień 2014 21:57

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na terenie Miasta Jasła w 2015 roku Wyróżniony

Miasto Jasło segreguje odpadyHarmonogramy odbioru odpadów komunalnych na terenie Miasta Jasła w 2015 roku

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle informuje, że harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na terenie Miasta Jasła w 2015 roku dostępne są na stronie internetowej Miasta Jasła w zakładce System Gospodarki Odpadami (tutaj) oraz w Wydziale Gospodarki Odpadami przy ul. Sokoła 8.
Ponadto w Wydziale Gospodarki Odpadami dostępne są również Ekokalendarze na 2015 rok uwzględniające terminy odbiorów odpadów komunalnych oraz zasady selektywnej zbiórki odpadów.

UMJ