wtorek, 25 listopad 2014 00:00

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

szczepieniaBurmistrz Miasta Jasła informuje, że do jeszcze 19 grudnia br. osoby powyżej 65 roku życia, zamieszkałe na terenie miasta Jasła, mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie.

Szczepienia odbywają się w budynku Centrum Zdrowia Dr Mastej przy ul. Staszica 17 a w Jaśle, od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Do szczepienia należy zgłosić się z dowodem osobistym i zaświadczeniem od lekarza, że można poddać się szczepieniu. Istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: 13 44 38 000.
Zadanie sfinansowane jest z budżetu Miasta Jasła.

UMJ