czwartek, 16 październik 2014 00:00

Ruszyła druga edycja „Turnieju Miast Zumi”! Wyróżniony

II-edycja- Turnieju-Miast-Zumi Zagłosuj i pomóż swojemu miastu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet

Pierwsza edycja „Turnieju Miast Zumi” spotkała się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację, aby pomóc swojemu miastu w zdobyciu kampanii promocyjnej w serwisach Zumi i Onet. Na forach dyskutowano o przebiegu akcji, w serwisie Facebook mieszkańcy tworzyli wydarzenia zagrzewające do oddania głosu na ich miejscowość. Zarówno media lokalne jak i same Urzędy Miast informowały o plebiscycie. W pierwszej dziesiątce uplasowały się: Rawa Mazowiecka, Krotoszyn, Węgorzewo, Rypin, Bytów, Gostyń, Wieluń, Zamość, Jarocin i Szydłowiec.

W tym roku ponownie Zumi wraz z Onetem szuka wyjątkowych i aktywnych miast. Do wygrania jest olbrzymia pula nagród powiększona względem ubiegłego roku. W drugiej edycji rankingu Organizator turnieju nagrodzi aż trzy miasta w postaci rabatu 99% na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce 100 tys. PLN, III miejsce 50 tys. PLN.

fgs

Na czym polega „Turnieju Miast Zumi”?

Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. By każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zostanie zastosowana proporcja ilości głosów do ilości liczby mieszkańców i to ona zadecyduje o pozycji w rankingu.

Głosy na miasta można oddać przez stronę http://turniejmiast.zumi.pl/ do 6 listopada 2014 r.

Więcej informacji na temat rankingu na oraz pod numerem + 48 12 277 48 32.