środa, 27 sierpień 2014 00:00

Stop agresji drogowej Wyróżniony

1W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.


W ostatnim czasie coraz powszechniejszym zjawiskiem jest rejestrowanie przebiegu jazdy przez kierujących pojazdami. Rosnąca świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń wynikających z niebezpiecznej jazdy, a także brak przyzwolenia na takie zachowania powodują, że kierujący coraz częściej udostępniają Policji zarejestrowany materiał w formie elektronicznej. W związku z tym Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie uruchomiła specjalną skrzynkę kontaktową poczty elektronicznej , na którą można przesyłać materiały (nagrania lub zdjęcia) świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.

Wraz z filmem należy przesyłać niezbędne informacje:

data, godzina i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica),
dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka,
dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, tel. kontaktowy.
Informacja o specjalnej skrzynce poczty elektronicznej dostępna jest w zakładce "Stop agresji drogowej".

KWP

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # marian 2014-08-30 12:13
Kolejny super-wynalazek do podpie.dalania dla durnego społeczeństwa. Nie dosyć, że co kawałek foto-radary, które minimalizują pracę policji zwiększając zyski to jeszcze "świadomość obywatelska" wyręczy ich w pracy. Znając mentalność Polaka i popularność kamerek "na lusterko" zgłoszeń będziemy mieli pod dostatkiem. Gratuluje komendzie doskonałego pomysłu rodem z komuny.
Moja nowa propozycja dla komendy.
Program pod tytułem "Podpierdo.l Sąsiada".
Materiały z niewłaściwym zachowaniem (puścił głośnego bąka w godzinach ciszy nocnej itp.)wyślij na wiadomy adres e-mail. Jak się bawić to się bawić.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # mądry 2014-08-30 12:20
W następnej kolejności, najbardziej "aktywnym" obywatelom, będą rozdawane w nagrodę urządzenia do pomiaru prędkości! Dzięki temu do obowiązków policji należeć będzie jedynie picie kawy, obżeranie się kebabem i zarywanie panienek.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # mądry 2014-08-30 12:28
I to mi się podoba!
Od dziś nagrywam wszystkie niebezpieczne manewry policjantów.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin