REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 13 marzec 2013 18:46

Konwój cyfrowy w Jaśle

fo cyfryzacja

W piątek (15 marca) o godzinie 18 przed Jasielskim Domem Kultury pojawi się konwój cyfrowy TVP Rzeszów, Radia Rzeszów i Urzędu Komunikacji Elektronicznej.


Konwój przemieszcza się po terenie, na którym w najbliższym czasie mają zostać wyłączone nadajniki analogowe i włączone cyfrowe.

IS cyfryzacja


Wizyta ta będzie okazją do obejrzenia z bliska nowoczesnego sprzętu radiowego i telewizyjnego, a także do wyjaśnienia i pokazania jak wygląda cyfryzacja. Fachowcy odpowiedzą na pytania dotyczące sprzętu (dekoderów) czy ustawiania anten.

IS TV rzeszów


19 marca o 1 w nocy wyłączone zostaną analogowe nadajniki na Suchej Górze koło Krosna i w Rzeszowie. Od tej chwili w naszej części regionu dostępna będzie jedynie naziemna telewizja cyfrowa. Trasa konwoju 15 marca przebiega przez Odrzykoń, Krosno, Duklę, Nowy Żmigród i Jasło.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin