środa, 02 lipiec 2014 02:00

Jasielski Szlak Winny

Jasielski Szlak Winny 1Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle opracował zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym Jasielski Szlak Winny, który obejmuje dziewięć winnic w najbliższej okolicy Jasła, uwzględnionych w strategii wizerunkowej miasta.

- Liczymy, że Jasielski Szlak Winny będzie się rozwijał i będą go odwiedzać zarówno mieszkańcy regionu jak i turyści z innych miast – mówi B. Molska, kierownik Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych UMJ.

Szlak powstał przy współpracy Wydziału oraz Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia i Jasielskiego Stowarzyszenia Winiarzy „Vinum pro cultura”. Opracowany materiał wykorzystywany będzie w celach promocyjnych Szlaku, a także stanowić będzie informację dla turystów.

Jasielski Szlak Winny 2Już w najbliższą sobotę, 5 lipca, Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy „Vinum pro cultura” organizuje Dzień Otwartych Piwnic, podczas którego będzie można zwiedzić okoliczne winnice, a także otrzymać ulotkę z Jasielskim Szlakiem Winnym. Szczegóły dotyczące Dnia Otwartych Piwnic na stronie: www.winiarzejaslo.pl

Jasielski Szlak Winny okladka

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy w zakresie promocji Jasielskiego Szlaku Winnego.

UMJ