REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 10 marzec 2013 17:03

Tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia

1

Przed godz. 10 w Rzeszowie doszło do zderzenia opla i peugeota. Na miejscu zginęła 58-letnia kierująca peugeotem.


Wcześniej, po godz. 6 rano w Maleniskach w zderzeniu dwóch samochodów zginął pasażer jednego z pojazdów, a wczoraj wieczorem w Sędziszowie Małopolskim kierujący audi potrącił dwie piesze przechodzące przez przejście. Jedna z kobiet zginęła na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

•Do tragicznego wypadku doszło kwadrans przed godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego i Armii Krajowej w Rzeszowie. Kierujący oplem 25-latek jadąc od strony ulicy Lwowskiej zderzył się z kierującą peugeotem, która wjechała na skrzyżowanie z ulicy Krzyżanowskiego. Życia 58-letniej kierującej peugeotem nie udało się uratować. W wypadku obrażeń doznała również pasażerka peugeota, która trafiła do szpitala.

•Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Maleniskach. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na oblodzonym odcinku drogi 42-letni kierujący audi wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowany na poboczu renault scenic. W wyniku uderzenia pasażer scenica 56-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zginął na miejscu. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

•Wczoraj wieczorem, przed godz. 19.30 na ulicy Wesołej w Sędziszowie Małopolskim kierujący audi potrącił dwie piesze przechodzące przez przejście. Jedna z kobiet zginęła na miejscu, druga z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Więcej o tym zdarzeniu tutaj.

Policjanci apelują o ostrożną i spokojną jazdę. Warunki na drogach województwa, zwłaszcza w nocy i nad ranem są dość trudne. Na mokrej i śliskiej nawierzchni bardzo łatwo o wypadek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków atmosferycznych. Zachowajmy też większe niż zazwyczaj odstępy między jadącymi pojazdami.

KWP

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin