REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 30 maj 2014 02:00

Przebudowa szalet publicznych w Parku Miejskim

szalety1

Już po raz drugi ogłoszony został przetarg na wykonanie przebudowy szalet publicznych w Parku Miejskim, przy ul. Kołłątaja w Jaśle.


Dotychczasowy konterner sanitarny ma zostać zastąpiony nowym budynkiem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Oferty na wykonanie zadania można składać do 13 czerwca br.

szalety2


Zakres rzeczowy robót obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, fundamenty, roboty murowe, izolacje, roboty żelbetowe, konstrukcję i pokrycie dachu, montaż stolarki, wykonanie instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznej i roboty wykończeniowe.

Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszonego przetargu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: http://um_jaslo.bip.gov.pl/publiccontracts/view/407

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin