piątek, 30 maj 2014 02:00

Przebudowa szalet publicznych w Parku Miejskim

szalety1

Już po raz drugi ogłoszony został przetarg na wykonanie przebudowy szalet publicznych w Parku Miejskim, przy ul. Kołłątaja w Jaśle.

Dotychczasowy konterner sanitarny ma zostać zastąpiony nowym budynkiem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Oferty na wykonanie zadania można składać do 13 czerwca br.

szalety2

Zakres rzeczowy robót obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, fundamenty, roboty murowe, izolacje, roboty żelbetowe, konstrukcję i pokrycie dachu, montaż stolarki, wykonanie instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznej i roboty wykończeniowe.

Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszonego przetargu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: http://um_jaslo.bip.gov.pl/publiccontracts/view/407

UMJ