piątek, 16 maj 2014 02:00

Sytuacja powodziowa na terenie Miasta Jasła ustabilizowała się Wyróżniony

stan-rzeki

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że od godziny 10.00 sytuacja powodziowa na terenie Miasta Jasła ustabilizowała się (foto i

.be" target="_blank">video)

W górnych biegach rzek przepływających przez Jasło poziom wód obniżył się poniżej stanów ostrzegawczych.

Jednocześnie informujemy, że na terenie Miasta Jasła poziomy wszystkich rzek zaczęły się obniżać.

Miejskie Centrum
Zarządzania Kryzysowego w Jaśle