wtorek, 06 maj 2014 02:00

Utrudnienia w ruchu na drodze Jasło – Folusz – Dębowiec Wyróżniony

NOWY BOKS utrudnienia w ruchu

W związku z układaniem ostatniej warstwy masy bitumicznej na drodze powiatowej nr 1854R relacji Jasło – Folusz od 7 maja br. zostanie zamknięty odcinek tej drogi między Dębowcem a Cieklinem.

Wykonawca robót informuje, że 7 maja zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1854R Jasło – Folusz od skrzyżowania na Załęże przy cmentarzu w Dębowcu do skrzyżowania w Cieklinie. Zmiana w organizacji ruchu nastąpi w związku z układaniem ostatniej warstwy masy bitumicznej.

Przewidywany termin zakończenia prac to piątek, 23 maja br. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin zakończenia może ulec zmianie. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na odbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle