REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 01 kwiecień 2014 02:00

Parkingi przy ulicach Słowackiego i Franciszkańskiej

Bez-nazwy-1

Przy ul. Franciszkańskiej oraz przy ul. Słowackiego powstanie po około 25 miejsc.


Do końca tego roku wykonany będzie remont ul. Franciszkańskiej wraz z otoczeniem budynku socjalnego. W ramach przedsięwzięcia wygospodarowane zostaną miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Dodatkowe parking powstanie przy ul. Słowackiego. W sumie na tym terenie pojawi się około 50 nowych niepłatnych miejsc.

Przy ul. Franciszkańskiej oraz przy ul. Słowackiego powstanie po około 25 miejsc. W ramach przedsięwzięcia planowany jest również wykonanie odcinka ulicy poprzecznej do ul. Słowackiego na wysokości bloku nr 3. Prace projektowe mają zostać zakończone do końca czerwca br., a budowa parkingów zrealizowana będzie do końca bieżącego roku.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin