wtorek, 18 marzec 2014 01:00

Kartka Wielkanocna Burmistrza Miasta Jasła

Herbik z baziami

Burmistrz Miasta Jasła zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i placówek oświatowo-wychowawczych z terenu Jasła. Celem konkursu jest przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Wielkanocnych oraz propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie wielkanocnych kartek, które wraz z życzeniami Burmistrza Jasła będą przesyłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z Miastem.

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdują się na stronie: www.jaslo.pl
(Konkurs KARTKA WIELKANOCNA).

UMJ