Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Informacje

zapisy do przedszkoli Jasło 2023Od 6 lutego do 22 lutego można składać wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkoli miejskich.

Podinspektor Krzysztof Łopuszański został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.Z dniem 18 stycznia podinspektor Krzysztof Łopuszański został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

aktywni juz dzisProjekt „Aktywni już dziś” skierowany jest do osób niepełnosprawnych (w stopniu umiarkowanym lub znacznym),

czwartek, 01 grudzień 2022 11:44

Nowe stawki za odpady

smieci 1Niestety, tak jak i inne miasta w Polsce, Jasło zmuszone zostało do podwyższenia opłat za gospodarowanie odpadami.

wniosek o wegielInformujemy, że można już składać wniosek do Urzędu Miasta w Jaśle o preferencyjny zakup paliwa stałego dla gospodarstwa domowego.

czwartek, 03 listopad 2022 10:25

Wyniki konkursu „Fotografie z dawnej pracy”

nagrody v3Najnowszą edycją zabawy organizowanej przez portal z ogłoszeniami o pracę Aplikuj.pl był konkurs pn. „Fotografie z dawnej pracy”.

czwartek, 27 październik 2022 11:18

Antoni Bogdanowicz patronem ulicy w Jaśle

ulicaRadni Rady Miejskiej Jasła wyrazili zgodę na nazwanie ulicy, położonej w Jaśle w obrębie Błonie imieniem Antoniego Bogdanowicza.

poniedziałek, 24 październik 2022 11:04

Budżet państwa zaoszczędzi dzięki ZUS

oszczednosci w budzecieZakład Ubezpieczeń Społecznych zrezygnował z 4 mld zł dotacji z budżetu państwa do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

jodek potasuW ramach działań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności,

lisPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 22 września do 1 października 2022 r. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Poinformuj nas