Informacje

wtorek, 26 listopad 2019 17:02

Akcja Zima

Akcja ZimaChociaż w najbliższym czasie meteorolodzy nie prognozują nadejścia zimy,

Mobilna pracownia multimedialna dla Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle W Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie 2 października dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle Gabriela Zdunek-Gajda odebrała z rąk Ewy Leniart Wojewody Podkarpackiego oraz Małgorzaty Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty nagrodę Laureata Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie. 

„Ocalić od zapomnienia. Zbiory artystyczne z przełomu wieków”Jasielski Dom Kultury otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury na realizację zadania pn. „Ocalić od zapomnienia. Zbiory artystyczne z przełomu wieków”.

sesja zawiadomienieUprzejmie zapraszam na XIII „Nadzwyczajną” Sesję Rady Miejskiej Jasła

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:56

Bezpłatne bilety na otwarty basen

jasielski basenMiasto Jasło, jak co roku w okresie wakacyjnym, zaplanowało przydział bezpłatnych biletów na basen odkryty MOSiR dla dzieci i młodzieży z jasielskich osiedli.

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:07

Program ,,Rodzina 500+’’ od 1 lipca

Program ,,Rodzina 500+’’ od 1 lipca Od 1 lipca program Rodzina 500+ obejmie wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny.

W Jaśle powstaną aktywne przejścia dla pieszychMiasto otrzymało 100 tys. zł na wykonanie czterech aktywnych przejść dla pieszych.

wtorek, 14 maj 2019 17:41

Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Dzień Osób z NiepełnosprawnościąSerdecznie zapraszamy na Dzień Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem "Żyj aktywnie!"

Utrudnienia w ruchu związane z przejściem drogi krzyżowejW piątek (5 kwietnia) w godzinach wieczornych pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym.

piątek, 22 marzec 2019 16:57

MKS rusza z wiosenną promocją

wiosenna promocja mksMiejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle Sp. z o.o. rozpoczyna wiosenną promocję biletów jednorazowych na terenie Miasta Jasła.