Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Informacje

jodek potasuW ramach działań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności,

lisPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 22 września do 1 października 2022 r. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

przejsciaNowe interaktywne przejścia powstały na trzech skrzyżowaniach w Jaśle:

otwarcie nowegoTrwają prace przy rozbudowie i modernizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Jaśle przy ul. Żniwnej (PSZOK).

nagrody burmistrza JaslaDo 17 czerwca można składać wnioski o przyznanie Nagród Burmistrza Miasta Jasła dla uczniów jasielskich szkół podstawowych.

zusDo 16 sierpnia przedsiębiorcy i osoby wykonujące umowy cywilnoprawne, którzy odczuli negatywne skutki występowania w Polsce Covid-19, mają czas na złożenie wniosku o świadczenie postojowe.

poniedziałek, 09 maj 2022 14:39

Już ponad 10 mln profilów na PUE ZUS

IMG 0108Ponad 10 milionów profilów użytkowników jest już na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

lisyPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie od 23 kwietnia do 9 maja br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

W Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, rozpoczęły się Dni Otwarte4 kwietnia br., w Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, rozpoczęły się Dni Otwarte, w których wziął udział Adam Pawluś Starosta Jasielski.

wtorek, 05 kwiecień 2022 09:01

Podziel się sercem na święta

podziel sie sercemNiestety na Ukrainie nadal trwa wojna i chociaż pewnie każdy z nas już w jakiś sposób przekazał swoje wsparcie, to nadal potrzeby są ogromne.

Poinformuj nas