Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Informacje

nagrody burmistrza JaslaDo 17 czerwca można składać wnioski o przyznanie Nagród Burmistrza Miasta Jasła dla uczniów jasielskich szkół podstawowych.

zusDo 16 sierpnia przedsiębiorcy i osoby wykonujące umowy cywilnoprawne, którzy odczuli negatywne skutki występowania w Polsce Covid-19, mają czas na złożenie wniosku o świadczenie postojowe.

poniedziałek, 09 maj 2022 14:39

Już ponad 10 mln profilów na PUE ZUS

IMG 0108Ponad 10 milionów profilów użytkowników jest już na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

lisyPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie od 23 kwietnia do 9 maja br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

W Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, rozpoczęły się Dni Otwarte4 kwietnia br., w Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, rozpoczęły się Dni Otwarte, w których wziął udział Adam Pawluś Starosta Jasielski.

wtorek, 05 kwiecień 2022 09:01

Podziel się sercem na święta

podziel sie sercemNiestety na Ukrainie nadal trwa wojna i chociaż pewnie każdy z nas już w jakiś sposób przekazał swoje wsparcie, to nadal potrzeby są ogromne.

wsparcie finansowePowiatowy Urząd Pracy w Jaśle otrzymał duże środki na finansowanie działalności gospodarczej!

Strategia Rozwoju Ponadlokalnego „Dorzecze Wisłoki” na lata 2022-2030W piątek, 25 marca 2022 r., Starosta Jasielski Adam Pawluś wziął udział w spotkaniu przedstawicieli samorządów

Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemieckąPowiatowe Obchody Narodowego Dnia Polaków Ratujących Żydów pod Okupacją Niemiecką odbyły się na placu przed Sądem Rejonowym w Jaśle.

telefon stacjonarnyW związku z pojawiającymi się trudnościami w łączności na numery stacjonarne Komendy Powiatowej Policji w Jaśle

Poinformuj nas