Informacje

W Jaśle powstaną aktywne przejścia dla pieszychMiasto otrzymało 100 tys. zł na wykonanie czterech aktywnych przejść dla pieszych.

wtorek, 14 maj 2019 17:41

Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Dzień Osób z NiepełnosprawnościąSerdecznie zapraszamy na Dzień Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem "Żyj aktywnie!"

Utrudnienia w ruchu związane z przejściem drogi krzyżowejW piątek (5 kwietnia) w godzinach wieczornych pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym.

piątek, 22 marzec 2019 16:57

MKS rusza z wiosenną promocją

wiosenna promocja mksMiejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle Sp. z o.o. rozpoczyna wiosenną promocję biletów jednorazowych na terenie Miasta Jasła.

Jasielska młodzież na lekcji prawa z sędzią Anną Marią Wesołowską w ramach kampanii „Ty decydujesz”Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce.

poniedziałek, 11 marzec 2019 11:42

Spotkanie z przedsiębiorcami - 15 marca

Spotkanie z przedsiębiorcami - 15 marcaRzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Urząd Miasta w Jaśle zapraszają jasielskich przedsiębiorców na spotkanie dotyczące udzielania kompleksowych i proinnowacyjnych usług doradczych.

poniedziałek, 28 styczeń 2019 11:54

Bezdomny spał w namiocie w temperaturze minus 5 stopni

Bezdomny spał w namiocie w temperaturze minus 5 stopniW drugim tygodniu stycznia, w godzinach wieczornych, patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Mickiewicza, sprawdzić zgłoszenie od mieszkańca, z którego wynikało, że pod mostem, w namiocie koczuje mężczyzna.

poniedziałek, 21 styczeń 2019 16:54

Gwiazdy, starzy znajomi i debiutanci

Gwiazdy, starzy znajomi i debiutanciRozpoczynamy dziesiątą edycję plebiscytu na najpopularniejszych sportowców Podkarpackiego Trójmiasta - Jasła, Krosna i Sanoka.

Stypendium artystyczneDo końca stycznia można składać wnioski o przyznanie Stypendium Artystycznego Burmistrza Miasta Jasła na realizację pomysłu z dziedziny twórczości artystycznej lub upowszechniania kultury.

zima drogaCentralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że 21 grudnia 2018 r. od godz. 3.00 do godz. 9.00 prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów deszczu marznącego, powodujących gołoledź. Prawdopodobieństwo: 70% (opady marznące).