Informacje

drogaOstrzegamy o zagrożeniach na poszczególnych odcinkach dróg uszkodzonych w wyniku nawałnic, które niedawno nawiedziły nasz powiat. Apelujemy o szczególną ostrożność na odcinkach:

sesjaBiuletyn sesyjny z XXX sesji Rady Miejskiej Jasła

dodatek 1W ramach działań antykryzysowych weszły w życie przepisy, które wprowadzają nowe świadczenie – dodatek solidarnościowy.

1W dniu 4 czerwca br. Starosta Jasielski Adam Pawluś wraz z Wójtem Gminy Skołyszyn Bogusławem Kręciszem w obecności radnej Rady Powiatu w Jaśle Anny Nigborowicz, radnego Gminy Skołyszyn Stanisława Wojdyły i Dyrektor PZD w Jaśle Katarzyny Kaszowicz spotkali się w celu omówienia stopnia zakresu realizacji inwestycji drogowych na terenie Gminy Skołyszyn.

czwartek, 04 czerwiec 2020 13:23

Potrzeba ponad 12 tysięcy osób.

supWolontariusze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości poszukiwani.

zusDodatkowy zasiłek opiekuńczy, który przysługuje rodzicom dzieci do 8. roku życia w związku z zamknięciem żłobków, klubów dziecięcych, przedszkoli czy szkół
z powodu zagrożenia koronawirusem, zostaje wydłużony do 24 maja.

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 11:47

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja

zusDodatkowy zasiłek opiekuńczy w związku z zamknięciem placówek oświatowych z powodu koronawirusa został wydłużony do 3 maja 2020 roku.

czwartek, 23 kwiecień 2020 10:14

Trzynastki na kontach emerytów i rencistów

pieniadzeJuż ponad 423 tys. emerytów i rencistów otrzymało dodatkowe roczne świadczenie pieniężne.

czwartek, 16 kwiecień 2020 12:28

Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną!

jaslo w tulipanachDrodzy mieszkańcy, pomimo tego, że funkcjonujemy w trudnym okresie pandemii, przyszła wiosna!

przemoc 1Wraz z ograniczeniami i zaostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach zmagających się z COVID-19, znacząco nasila się zjawisko przemocy domowej.