Jasło

Fotografia ślubna

Informacje

Nagrody Miasta Jasła w zakresie kultury Do końca października br. można składać wnioski

ojcowieGdy rodzi się dziecko to zazwyczaj opiekę nad nim przejmuje matka.

Powstał mural Krzysztofa Kamila Baczyńskiego: Miłość jest poezjąMural z wizerunkiem Baczyńskiego i jego jasielskiej miłości Anny Żelazny powstał na ścianie bloku przy ul. Baczyńskiego 27.

czwartek, 29 kwiecień 2021 13:18

Wiosenna akcja szczepienia lisów

lisPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii Informuje o planowanej od 1 do 11 maja wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

czwartek, 08 kwiecień 2021 09:37

Na pomoc zwierzętom

adopcja zwierzatW ubiegłym roku w ramach realizacji programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami i zapobiegania bezdomności zwierząt pod opieką Miasta Jasła przebywało aż 166 zwierząt.

Stypendium artystyczne przyznane W tym roku wnioski o przyznanie stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury, do Burmistrza Miasta Jasła, złożyło 11 osób.

Ponad 1,8 mln zł na dokończenie budowy drogi 992Miasto Jasło przekaże ponad 1,8 mln zł na dokończenie budowy drogi 992.

poniedziałek, 22 marzec 2021 12:30

Walka z koronawirusem. Działania policjantów

Działania policjantówTrudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa, wymaga od nas przede wszystkim odpowiedzialności i stosowania się do obowiązujących przepisów.

Przesyłka od serca - Dzień Kobiet dla pacjentek onkologicznychStowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS jest Ogólnopolską Organizacją, której główną ideą jest wsparcie osób zmagających się z chorobami nowotworowymi oraz szeroko pojęcia edukacja i profilaktyka.

Tarcza Antykryzysowa 8.0 Przedsiębiorcy z kilkudziesięciu branż mogą otrzymać zwolnienie z opłacania składek za luty 2021 roku.

Informacje