Informacje

Fotograf Jasło

informacje

Powołanie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnejWojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła powołanie na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej dr. n. med. Andrzejowi Surowcowi.

przedszkolaki 1Przedszkolaki z grupy integracyjnej ,,Tygryski” z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, pojechały na wycieczkę do Studia ROSLYN i nagrały pastorałkę.

Sportowiec i trener Podkarpackiego Trójmiasta 2017Do 15 grudnia można jeszcze zgłaszać kandydatów do dziewiątej edycji konkursu na „Sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta”.

kodowanie 1Godzina Kodowania to akcja obejmująca cały świat, w której co roku uczestniczą setki tysięcy ludzi.

2Policjanci przedstawili zarzuty 22-letniemu mieszkańcowi gminy Tarnowiec.

środa, 22 listopad 2017 10:41

Plebiscyt Eskulap

eskulap 217 edycja Plebiscytu Eskulap

piątek, 17 listopad 2017 10:42

Parkuj za darmo!

parkuj w strefieWeź udział w Promocji ePARK i parkuj w Płatnej Strefie za free aż do końca grudnia. Kierowcy w Jaśle parkują wygodniej i za darmo!

piątek, 17 listopad 2017 10:33

Zagłosuj na najlepszy baner

baner 1Miasto Jasło ogłosiło konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

wojewodaW Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie podpisano porozumienie w sprawie współpracy przy realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności.

najpiekniejsz choinkaZapraszamy wszystkich posiadaczy żywych choinek z Jasła i okolic do zgłaszania ich do Jasielskiego Konkursu Piękności.

Strona 1 z 41

Jasło twoje miasto

Plakaty

Ogłoszenia Jasło

patronat medialny

Informacje

MBP logo-kolorowe-na-czarnym-tle logo-stopka zpsc7b22b37 logo UKS MOSIR JASO osppustawola  
 KamienieNaSzaniec asw judo