Informacje

alkoholWprowadzone niedawno przez rząd przepisy pozwoliły na podjęcie uchwały zwalniającej z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeniaPolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 64-letniego mieszkańca Jasła.

sesjaXLI Sesja Rady Miejskiej Jasła odbędzie się 22 lutego 2021 r. o godz. 11.00 w zdalnym trybie organizacji posiedzenia z następującym proponowanym porządkiem obrad:

rozmowyTrwają rozmowy na temat wymiany działek pomiędzy Nadleśnictwem Kołaczyce a Gminą Tarnowiec.

Informacja o saldzie i rozliczeniu wpłat za 2020 rok już dostępnaZakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił dla około 2,5 mln płatników składek informację o saldzie na koniec grudnia 2020 r. i rozliczeniu wpłat z 2020 roku.

Dzienny Dom Pomocy otwarty dla SeniorówDzienny Dom Pomocy funkcjonujący przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle zaprasza osoby starsze, zamieszkujące na terenie miasta Jasła, wymagające opieki lub wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego

projektMiasto Jasło jako jedno spośród 54 miast miało możliwość złożenia projektu do II etapu konkursu w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.

wtorek, 24 listopad 2020 10:46

Kilkadziesiąt nowych drzew w mieście

drzewaZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Miasto Jasło posadziło w sezonie jesiennym ponad 60 nowych drzew liściastych.

seniorMiasto Jasło przystąpiło do realizacji rządowego programu „Wspieraj Seniora”, którego celem jest pomoc osobom w wieku 70 lat i więcej.

kwesta 1Po raz pierwszy od 11 lat nie odbędzie się kwesta na renowację zabytków starego cmentarza przy ul. Zielonej w Jaśle.