wtorek, 07 styczeń 2014 14:24

Mercedesem wypadła z ronda

Mercedesem wypadła z rondaPodczas minionego weekend na drogach powiatu jasielskiego doszło do jednego wypadku drogowego. Zdarzenia miało miejsce w Jaśle na rondzie Solidarności.

Osobowy mercedes wypadł z drogi, staranował ogrodzenie i uderzył w zaparkowany samochód. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala.
Informację o zdarzeniu drogowym na rondzie Solidarności w Jaśle dyżurny komendy otrzymał w minioną sobotę po godz. 19. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca osobowym mercedesem jechała od centrum miasta. Na rondzie, 80-letnia mieszkanka Jasła straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z jezdni, przejechał przez wysepkę, chodnik, następnie staranował przydrożne ogrodzenie i uderzył w stojącego na parkingu passata. Na szczęście w zaparkowanym volkswagenie nie było żadnych osób.
Do szpitala z obrażeniami trafiły podróżujące mercedesem kobiety. Kierująca samochodem po udzielonej pomocy medycznej wróciła do domu, jadąca wraz z nią 74-letnia pasażerka została na dalszym leczeniu w szpitalu.

Mercedesem wypadła z ronda

Policjanci przeprowadzili oględziny samochodów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Od kierującej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle