czwartek, 02 styczeń 2014 13:17

Uderzyła w betonowy przepust Wyróżniony

Uderzyła w betonowy przepustPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sylwestrowy wieczór. Zdarzenie miało miejsce w Osobnicy.

Osobowy volkswagen wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiała kierująca pojazdem 24-letnia kobieta.
W miniony wtorek około godz. 19 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Osobnicy. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze na podstawie oględzin i rozmów wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem passatem jechała w kierunku Dzielca. Na prostym odcinku jezdni 24-letnia mieszkanka gminy Jasło straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na lewą stronę drogi, po czym wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Uderzyła w betonowy przepust

Wskutek wypadu kierująca passatem 24-latka z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Pokrzywdzona była trzeźwa, samochodem jechała sama.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli samochód. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.
KPP w Jaśle