poniedziałek, 16 grudzień 2013 20:13

Wypadek na skrzyżowaniu przy ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle

Wypadek na Kazimierz Wielkiego w Jaśle16 grudnia około godziny 16. miał miejsce wypadek drogowy.

Na skrzyżowaniu przy ul. Kazimierza Wielkiego doszło do zderzenia się samochodu osobowego marki Renault z jednośladem.
W wypadku obrażeń doznał kierujący jednośladem i został przewieziony do jasielskiego szpitala karetką pogotowia.
Na miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Anna Dziura

Wypadek na Kazimierz Wielkiego w Jaśle

Wypadek na Kazimierz Wielkiego w JaślePolicjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle. Na skrzyżowaniu ulic motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. W wypadku ucierpiał kierujący jednośladem mężczyzna, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 16 w Jaśle. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca renault scenic jechała ul. Kazimierza Wielkiego od centrum miasta. Gdy 43-letnia kobieta skręcała w lewo na skrzyżowaniu w ul Szajnochy, w tylne prawe drzwi samochodu uderzył jadący z naprzeciwka motorowerzysta. Kierujący jednośladem mężczyzna wjechał na skrzyżowanie zza pojazdu sygnalizującego manewr skrętu w lewo, w ul. Modrzejewskiego. Wskutek wypadku obrażeń doznał 44-letni motorowerzysta, który trafił do jasielskiego szpitala. Kierująca samochodem nie ucierpiała w zdarzeniu. Oboje byli trzeźwi. Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

Wypadek na Kazimierz Wielkiego w Jaśle