niedziela, 01 grudzień 2013 22:32

Znaleziono ciało mężczyzny Wyróżniony

IS policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 52-letniego mieszkańca gminy Nowy Żmigród.

Ciało mężczyzny znaleziono w przydrożnym rowie w Kątach. Zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.
Do zdarzenia doszło dziś, około godz. 8.30. Leżącego w przydrożnym rowie człowieka, częściowo zanurzonego w wodzie, zauważył jadący drogą policyjny patrol. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Funkcjonariusze wezwali pomoc medyczną. Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon mężczyzny.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca znalezienia ciała, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili tożsamość zmarłego. Okazał się nim 52-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród.
Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP w Jaśle