wtorek, 26 listopad 2013 09:58

Pomóżcie Gimnazjum w Dębowcu wygrać konkurs „Tesco dla szkół”!

IS 5266b0570d1a5 oPubliczne Gimnazjum w Dębowcu jako jedyne z powiatu jasielskiego bierze udział w konkursie Tesco „Talent do niemarnowania”.

Uczniowie nagrali wspaniały film, ukazujący sposoby co zrobić z nadmiarem żywności jednocześnie zachęcają aby korzystnie i w prosty sposób wykorzystać, nienadające się do spożycia jedzenie. Nadal istnieją na świecie osoby które cierpią głód i niedostatek.
Aby się o tym przekonać nie trzeba szukać daleko. Takie osoby są wśród nas i mogą potrzebować naszej pomocy.
Zobaczcie film :
{youtube}6tTUQEYKHd4{/youtube}
Jeśli chcecie aby nasz powiat był słynny w całej Polsce, pomóżcie i zagłosujcie na film!!!
Aby to zrobić należy:
1. Zarejestrować się na stronie internetowej www.tescodlaszkol.pl
2. Po rejestracji kliknąć w załącznik „oddaj swój głos”.
3. Następnie wybrać województwo podkarpackie i powiat jasielski albo kliknąć w poniższy link :
4. Na końcu oddać głoś klikając w odnośnik „głosuj”.

Głosowanie trwa do 16 grudnia. Swoje głosy można oddawać codziennie!!!!. Zachęcamy serdecznie do promowania naszego filmu wśród przyjaciół, znajomych i rodziny.

W imieniu grupy „Brothers short films” serdecznie dziękujemy za oddanie głosu

Gimnazjum w Dębowcu