piątek, 25 październik 2013 10:52

Jasielskie Forum Rozwoju Gospodarczego – spotkanie w Lotos Infrastruktura Wyróżniony

IS 1Miasto Jasło już po raz drugi zainicjowało organizację branżowego spotkania gospodarczego z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi w Jaśle.


Tym razem zainteresowani jasielscy przedsiębiorcy reprezentujący odpowiednie branże mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami Lotos Infrastruktura S.A. oraz firm działających na terenie dawnej rafinerii.

- Jasielskie Forum Rozwoju Gospodarczego jest odpowiedzią na zgłaszaną przez naszych przedsiębiorców potrzebę wzajemnego poznania i nawiązania lokalnych kooperacji, które mogą służyć stymulowaniu rozwoju gospodarczego miasta Jasła i regionu jasielskiego – mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

IS 2


W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele dziewięciu firm działających na terenie dawnej rafinerii: Lotos Infrastruktura S.A., Lotos Asfalt Sp. z o.o., Lotos Serwis Sp. z o.o., POLWAX S.A., Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o., Orion Engineered Carbons Sp. z o.o., Zakład Rafineryjny Jasło Sp. z o.o., IZOHAN Sp. z o. o. oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Karabela” Sp. z o.o. Rozmowy na temat możliwości nawiązania współpracy z nimi podjęło 14 jasielskich firm.

- Z propozycją zorganizowania spotkania przedsiębiorców zwrócił się do nas Burmistrz Miasta Jasła – Andrzej Czernecki. Uznaliśmy, że to ciekawa inicjatywa, a samo spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że może ono zaowocować w przyszłości wzajemną współpracą pomiędzy uczestnikami Forum – mówi Robert Bialik, prezes Zarządu Lotos Infrastruktura S.A.

IS 3


Okazane przez przedsiębiorców zainteresowanie uczestnictwem w zorganizowanych dotychczas spotkaniach, które miały miejsce w Nowym Stylu i Lotosie, wskazuje na potrzebę kontynuacji cyklu spotkań w ramach Forum. Miasto już planuje organizację kolejnego spotkania gospodarczego.

UMJ

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin