poniedziałek, 21 październik 2013 13:18

Koncert pamięci Jana Pawła II oraz księdza Jerzego Popiełuszki Wyróżniony

Koncert pamięciW niedzielę, 20 października w kościele p.w. Świętego Stanisława BM w Jaśle odbył się koncert ,,Nobile e fetivo”. FOTORELACJA

,,Wyjątkowy koncert, poświęcony Wielkim Polakom – Janowi Pawłowi II i księdzu Jerzemu Popiełuszcze dostarczył wspaniałych doznań i przeżyć” – mówił proboszcz parafii ks. Tadeusz Paszek
Artyści w składzie: Elżbieta Stefańska, Tomasz Potaczek oraz zespół instrumentów historycznych Risonanza zaprezentowali kilka utworów instrumentalnych m.in. V Koncert Brandenburski D-dur i Sonatę h-moll.

Koncert pamięci

Wypełniony kościół, doskonała muzyka, skupieni słuchacze – tak możemy podsumować to niezwykłe widowisko. Kunszt artystów doceniono gromkimi brawami.
Organizatorami koncertu byli: Burmistrz Miasta Jasła, Proboszcz Parafii p.w. Św. Stanisława BM oraz Dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

Anna Dziura