czwartek, 03 październik 2013 11:59

Kamieniami obrzucił sklep

6Policjanci zatrzymali wandala, który rzucając kamieniami wybił szybę w oknie i uszkodził elewację jednego ze sklepów Jaśle.


Wcześniej pijany mężczyzna wszczął awanturę w sklepie, ponieważ nie sprzedano mu alkoholu. Wkrótce poniesie konsekwencje swojego zachowania.
O wybiciu szyby w jednym ze sklepów w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony przez pracowników marketu. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili, że ktoś rzucając kamieniami uszkodził elewację budynku i rozbił podwójną szybę w oknie. Po rozpytaniu świadków funkcjonariusze ustalili, że uszkodzeń mogli dokonać dwaj pijani mężczyźni, którzy wcześniej wszczęli awanturę w sklepie, ponieważ odmówiono im sprzedaży alkoholu.
Policjanci zaczęli sprawdzać pobliski teren w poszukiwaniu sprawców. Po chwili zauważyli podejrzanych. Okazali się nimi 24 i 26-letni mieszkańcy Jasła. Obaj byli mocno pijani. Starszy z zatrzymanych miał 4 promile alkoholu w organizmie, a jego kolega 3 promile.
Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą uszkodzeń jest 26-latek. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do obrzucenia sklepu kamieniami. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Będzie również zobowiązany do naprawienia wyrządzonych szkód.

KPP Jasło

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin