niedziela, 15 wrzesień 2013 17:51

Wytańczyli ,,Belgijkę” na Rynku w Jaśle Wyróżniony

Wytańczyli ,,Belgijkę” na Rynku w JaśleRynek niczym parkiet, mnóstwo obrotów, podskoków, okrzyki radości, pozytywna energia – tak możemy podsumować dzisiejszy ,,Projekt Belgijka”. FOTORELACJA

Punktualnie o godzinie 15 w głośnikach rozbrzmiała muzyka, a młodzież rozpoczęła taneczne show. Przedsięwzięcie zorganizowała nieformalna grupa Projekt Spontan. Mimo, iż działają od niedawna, to mają na swoim koncie sporo imprez integracyjnych, które zakończyły się sukcesem.

Wytańczyli ,,Belgijkę” na Rynku w Jaśle

-Organizujemy ciekawe, alternatywne formy spędzania wolnego czasu dla młodzieży. To są wydarzenia dla ludzi z powiatu jasielskiego, ale zdarzyło się, że podczas organizowanych przez nas imprez pojawiają się ludzie z sąsiadujących miast – mówił Tomek Racławski, członek Projekt Spontan

Wytańczyli ,,Belgijkę” na Rynku w Jaśle

-Wiemy, że tu się mało dzieje i my staramy się jakoś wypełnić tą pustkę. Myślę, że udało się. Chociaż rano nie byliśmy pewni niczego, gdyż pogoda była mało obiecująca, to jednak młodzież dopisała i jesteśmy bardzo zadowoleni – dodaje

Organizatorami wydarzenia byli Joanna Pięta, Martyna Strojek, Weronika Biernacka, Dominika Żółtek i Tomek Racławski.

Skoczna belgijka pomogła jasielskiej młodzieży zintegrować się, a prostota i spontaniczność tego tańca sprawiła, że każdy dobrze się bawił.

Anna Dziura