REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 01 wrzesień 2013 01:28

W Jaśle trwają VIII Międzynarodowe Dni Wina

Dni winaNajwiększa w Polsce impreza winiarska ściągnęła do naszego miasta rzesze miłośników wina. FOTORELACJA


Prezentacje, degustacje win cieszą się dużym zainteresowaniem. Swoje trunki prezentuje ponad 30 właścicieli winnic z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.
Na stoiskach wystawienniczych można zakupić sprzęt winiarski, poznać polskie i zagraniczne wina, jak również porozmawiać ze specjalistami.
Specjały kuchni regionalnej, muzyka ludowa, kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji.

dni wina


Dzień absolutnie wyjątkowy. Taka liczba winiarzy, taka liczba gości nie często się zdarza. Dzisiejsza impreza ma status wysokiej rangi – podkreśla burmistrz miasta Andrzej Czernecki

dni wina


Jasło będące stolicą polskiego winiarstwa może poszczycić się dobrymi winami, które doceniają i wręcz poszukują koneserzy.
Podczas tegorocznych Dni Wina degustacja odbywa się w nowo wyremontowanej hali na Zielonym Rynku.
Natomiast w Aptece Łukasiewicza odbywają się warsztaty winiarskie.

dni wina


Uczestnicy tych warsztatów wzbogacają swoją wiedzę, jak również degustują najlepsze wina. Jak informują nas organizatorzy, zainteresowanie warsztatami jest ogromne. Bilety zostały wyprzedane z dużym wyprzedzeniem, a to może świadczyć tylko i wyłącznie o tym, że ciekawych sztuki winiarstwa jest coraz więcej.

Anna Dziura

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin