środa, 07 sierpień 2013 21:33

Porażony prądem spadł ze słupa

Poparzony prądemPolicjanci z Jasła ustalają okoliczności wypadku, w którym ciężko ranny został 19-letni mieszkaniec Jasła.


Mężczyzna wszedł na słup energetyczny. Został porażony i spadł na ziemię. Według wstępnych ustaleń był pod wpływem alkoholu. Ten, według wstępnych ustaleń Policji wypadek, miał miejsce wczoraj między godziną 20 a 20.30 w okolicach ulicy 17 stycznia w Jaśle. Na podstawie relacji świadków policjanci ustalili, że 19-letni mieszkaniec Jasła wdrapał się na metalowy słup energetyczny. Wcześniej wracał z trójką znajomych z kąpieliska. W pewnej chwili zauważył w oddali dym i postanowił sprawdzić, co i gdzie się pali. Odłączył się od znajomych i wszedł na słup. Mężczyzna spadł porażony ze słupa na ziemię. Doznał rozległych obrażeń, trafił do szpitala w Rzeszowie. Według ustaleń lekarzy, był pod wpływem alkoholu.

Policja bada przyczyny tego wypadku.

KWP w Rzeszowie

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin