wtorek, 06 sierpień 2013 21:28

Radio Biwak nadawało z Jasła Wyróżniony

Radio BiwakStarosta Jasielski Adam Kmiecik był gościem plenerowego wydania audycji „Radio Biwak”, która w niedzielę (4 sierpnia br.) nadawana była z Jasła. FOTORELACJA


Audycję prowadzili – Renata Machnik i Jerzy Pasierb. Współorganizatorem wydarzenia był Zbigniew Dranka, radny Rady Powiatu w Jaśle. 1300 plenerowe wydanie audycji było pretekstem do tego, aby zaprosić Radio Rzeszów do Jasła. Na mieszkańców Powiatu Jasielskiego czekało wiele atrakcji, m.in. upominki i wspaniali goście. Jednym z nich był Starosta Jasielski Adam Kmiecik, który podkreślał walory turystyczne i krajobrazowe Powiatu Jasielskiego, zachęcając turystów do jego odwiedzenia.

Radio Biwak


Radio Biwak


Niedzielną audycję poprowadzili dziennikarze Radia Rzeszów – Renata Machnik i Jerzy Pasierb. Na antenie radiowej Zbigniew Dranka opowiadał o historii radia biwak. Ze zbiorów Zbigniewa Dranki w witrynie sklepu elektronicznego przy jasielskim rynku wystawiono biwakowe gadżety, które od wielu lat gromadzi.

Radio Biwak


Zainteresowanie wydarzeniem było duże, a na przybyłych słuchaczy radia czekały miłe niespodzianki, m.in. tort ufundowany przez cukiernię KEKS, albumy wydawane przez Powiat Jasielski oraz liczne konkursy z nagrodami.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin