REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 23 lipiec 2013 16:46

900 tysięcy złotych trafi pod ziemię, czyli odbudowa sieci kanalizacji deszczowej

kanalizacja popPonad 900 tysięcy złotych wynosi wartość prac w ramach zadania „Odbudowa sieci kanalizacji deszczowej w Jaśle”.


Prace na ulicy Krasińskiego i Placu Targowym prowadzone są metodą bezwykopową, bez naruszenia gruntu czy nawierzchni asfaltowych.

Środki na realizację zadania pochodzą z promesy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, która została przyznana Miastu w lutym br. Wcześniej, bo jesienią ubiegłego roku, prowadzone były prace w ramach tego samego zadania na ulicach: Krasińskiego, Sikorskiego, Szkolnej, Żeromskiego, Ujejskiego, Rafineryjnej, Słonecznej, Kazimierza Wielkiego i Placu Targowym. Wówczas ich wartość wyniosła ponad 800 tysięcy złotych.

Prace mają zakończyć się do końca września br.

UMJ

 

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin