wtorek, 23 lipiec 2013 16:39

Nieznany mężczyzna pobił 28-letnią kobietę

policjaW nocy z 21 na 22 lipca dotkliwie pobito 28-letnią kobietę, która wracała z imprezy w Umieszczu.

Nieznajomy mężczyzna popychając mieszkankę Jasła spowodował, że wpadła do pobliskiego rowu. Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę do szpitala, gdzie pozostawiono ją na obserwacji. Policja prowadzi działania, które mają na celu wyjaśnienie całej sprawy i ustalenie sprawcy pobicia.

Apelujemy!
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek informacje, które mogą w tej sprawie pomóc prosimy o kontakt z policją.

Anna Dziura