czwartek, 18 lipiec 2013 19:45

Wypadek w miejscowości Wrocanka! Wyróżniony

Wypadek w miejscowości Wrocanka!Wczoraj w miejscowości Wrocanka koło Tarnowca doszło do wypadku.

Nietrzeźwy 32-letni mieszkaniec Wrocanki z dwoma promilami wsiadł za kierownicę, wjechał do rowu i uderzył w betonowy mostek. Świadkowie przekazali policji że z auta wysiadł ranny kierowca, oraz pasażer z urazem głowy, obydwoje oddalili się.

Wypadek w miejscowości Wrocanka!

Gdy na miejsce przyjechała policja, dwie karetki, oraz straże pożarne samochód był pusty. Policjanci szybko ustalili, że kierowcą był 32-letni mieszkaniec Wrocanki, Sylwester D. , a dopiero dzisiaj ustalono, że pasażerem był 15-letni Mateusz J. Policja zabezpieczyła ślady, zrobiła zdjęcia. Obecnie trwa zbieranie informacji potrzebnych do wyjaśnienia tej sprawy.

PR

Wypadek w miejscowości Wrocanka!

Dziękujemy za informacje i zdjęcia naszemu Czytelnikowi (autor: PR)