czwartek, 18 lipiec 2013 17:39

Ponad 600 tysięcy złotych na remont dwóch przedszkoli Wyróżniony

remont dwóch przedszkoli Trwają prace remontowe przy dwóch miejskich przedszkolach nr 9 i 11. Wartość prac wynosi 623 tys. złotych, z czego dofinansowanie to 592 tys. złotych.


Na terenie Przedszkola Miejskiego nr 9 trwa odbudowa tarasu, schodów, chodników, dojazdów i podjazdów dla osób niepełnosprawnych. Prowadzone są również prace przy nowym ogrodzeniu.
Projekt zakłada dodatkowe wyposażenie placu zabaw, w tym zakup 18 elementów zabawowych.

remont dwóch przedszkoli


Przy Przedszkolu Miejskim nr 11 odbudowane zostały chodniki, schody zewnętrzne od placu zabaw, drogi i wejścia do budynku oraz piwnica. Docelowo plac zabaw zostanie wyposażony w piaskownice i 20 nowych urządzeń zabawowych.

remont dwóch przedszkoli


Prace realizowane są w ramach projektu „Odbudowa infrastruktury oświatowej Miasta Jasła zniszczonej w wyniku powodzi”, a trwają w okresie wakacji, tak by w jak najmniejszym stopniu utrudniały działalność tym placówkom.

UMJ

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin