poniedziałek, 15 lipiec 2013 10:58

Tragiczny wypadek w Jareniówce Wyróżniony

Tragiczny wypadek w JareniówcePolicjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Jareniówce w gminie Jasło. Osobowa mazda na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzył w betonowy mostek.

Samochodem jechało trzech mężczyzn. Jeden zmarł w szpitalu. Do wypadku doszło w minioną sobotę około godz. 23.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że osobowa mazda, którą podróżowali trzej mężczyźni, jechała w kierunku Jasła. W Jareniówce na łuku drogi samochód zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy mostek, po czym odbijając się od niego zatrzymał się na środku jezdni.

Tragiczny wypadek w Jareniówce

W wyniku zdarzenia jadące samochodem osoby trafiły do szpitala. Podczas reanimacji zmarł 24-letni pasażer. Kierowca i drugi pasażer zostali hospitalizowani. Od 26-latka kierującego samochodem pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle