REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 08 lipiec 2013 15:45

Zderzenie dwóch aut w Kołaczycach

Zderzenie dwóch aut w KołaczycachAktualizacia! Około godz. 12.30 w Kołaczycach doszło do czołowego zderzenia volkswagena i toyoty. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby. Przed godz. 15 ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 73 został przywrócony.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą auris jechał od Brzostku w kierunku Jasła. W Kołaczycach, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkswagenem golfem. Wskutek wypadku do szpitala trafiły trzy osoby - kierujący pojazdami oraz pasażer volkswagena.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyny wypadku.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin