poniedziałek, 08 lipiec 2013 14:39

Zablokowana droga krajowa nr 73 w Kołaczycach

Zablokowana droga krajowa nr 73 w KołaczycachZ ostatniej chwili! Zablokowana jest droga krajowa nr 73 relacji Jasło - Pilzno. Około godz. 12.30 w Kołaczycach doszło do czołowego zderzenia volkswagena i toyoty.

W wypadku ucierpiały trzy osoby. Policja wyznaczyła objazd dla samochodów osobowych, natomiast dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą auris jechał od Brzostku w kierunku Jasła. W Kołaczycach na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkswagenem golfem. Wskutek wypadku do szpitala trafiły trzy osoby - kierujący pojazdami oraz pasażer volkswagena.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyny wypadku. Funkcjonariusze wyznaczyli również objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowości Brzostek, Błażkowa, Brzyska, Ujazd, Dąbrówka, Krajowice. Dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać około godziny.

KPP w Jaśle