poniedziałek, 08 lipiec 2013 14:39

Zablokowana droga krajowa nr 73 w Kołaczycach

Zablokowana droga krajowa nr 73 w KołaczycachZ ostatniej chwili! Zablokowana jest droga krajowa nr 73 relacji Jasło - Pilzno. Około godz. 12.30 w Kołaczycach doszło do czołowego zderzenia volkswagena i toyoty.


W wypadku ucierpiały trzy osoby. Policja wyznaczyła objazd dla samochodów osobowych, natomiast dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą auris jechał od Brzostku w kierunku Jasła. W Kołaczycach na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkswagenem golfem. Wskutek wypadku do szpitala trafiły trzy osoby - kierujący pojazdami oraz pasażer volkswagena.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyny wypadku. Funkcjonariusze wyznaczyli również objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowości Brzostek, Błażkowa, Brzyska, Ujazd, Dąbrówka, Krajowice. Dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać około godziny.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin