niedziela, 07 lipiec 2013 15:16

Tragiczny wypadek w Samoklęskach - dwie osoby nie żyją

Tragiczny wypadek w Samoklęskach - dwie osoby nie żyjąPolicjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Samoklęskach w gminie Osiek Jasielski.

Opel astra na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Samochodem jechało dwóch mężczyzn. Obaj zginęli na miejscu. Do wypadku doszło dziś około godz. 0.40. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że opel astra, którym podróżowały dwie osoby, jechał od Nowego Żmigrodu w kierunku Gorlic. W Samoklęskach na łuku drogi samochód zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo, po czym odbijając się od niego przewrócił się na prawy bok i zatrzymał na jezdni.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli jadący oplem dwaj mężczyźni. Policjanci ustalają tożsamość kierowcy. Pasażerem był 35-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski.
Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku.

KPP w Jaśle