poniedziałek, 01 lipiec 2013 23:33

Motocyklista ucierpiał w wypadku Wyróżniony

Motocyklista ucierpiał w wypadkuWczoraj w Jaśle na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wypadku ranny został 24-letni motocyklista. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.


Do wypadku doszło około godz. 15. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący seatem cordoba 59-letni mieszkaniec Jasła jechał ul. 3-go Maja od centrum miasta. Skręcając w lewo w ul. Dworcową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście, powodując zderzenie się pojazdów.

Motocyklista ucierpiał w wypadku


Motocyklista ucierpiał w wypadku
W wypadku ucierpiał jadący motocyklem 24-latek. Wskutek doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierujący seatem mężczyzna oraz podróżujący wraz z nim pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Od motocyklisty pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Kierowca samochodu był trzeźwy.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady mające związek ze zdarzeniem. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin