czwartek, 27 czerwiec 2013 18:36

Tragiczny nieszczęśliwy wypadek Wyróżniony

Tragiczny nieszczęśliwy wypadekPolicja i prokuratura wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w gminie Nowy Żmigród. Śmigło silnika paralotni uderzyło w głowę czteroletniego chłopca. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala.


Dziś przed godziną 13 dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony, że do ośrodka zdrowia w Nowym Żmigrodzie zostało przywiezione dziecko z obrażeniami głowy doznanymi wskutek nieszczęśliwego wypadku.
Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że do zdarzenia doszło na jednej z prywatnych posesji w gminie Nowy Żmigród. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 44-letni mężczyzna w pobliżu domu uruchomił silnik służący do napędu paralotni. W pewnej chwili do urządzenia podszedł jego czteroletni syn, którego śmigło uderzyło w głowę.
Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione przez dziadków do gminnego ośrodka zdrowia, skąd trafiło do szpitala. Ojciec chłopca, gdy zobaczył co się stało pobiegł w pobliskie zarośla i tam odebrał sobie życie.
Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # smutek 2013-06-27 21:26
Straszne, miejmy nadzieję, ze malec dojdzie do siebie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # garfield 2013-06-28 17:43
słyszałem że dziecko będzie żyło, tylko ma strasznie poobdzieraną skóre, po prostu tragicznie..
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Tom 2013-06-29 08:54
Straszna tragedia nie musiało się to tak skończyć.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin