Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 12 czerwiec 2013 09:52

Grupa Nowy Styl przejmuje Rohde & GrahL

Rohde & GrahL przejmuje Grupa Nowy StylNiemiecka firma Rohde & Grahl została kupiona przez firmę Adama i Jerzego Krzanowskich. Rohde & Grahl to producent krzeseł i mebli biurowych a ich marka znana jest w szczególności w Niemczech i Holandii. Produkcja odbywa się w Niemczech.


To kolejna niemiecka firma przejęta przez Grupę Nowy Styl. Polskie Radio Rzeszów podaje: Rohde & Grahl to firma zajmująca się produkującą m.in. krzeseł i mebli biurowowych, posiadająca spółki zależne w Niemczech i Holandii, o przychodach na poziomie ponad 40 mln Euro. Wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Nowego Stylu - Rafał Chwast wyjaśnił, że decyzja o zakupie kolejnej firmy jest kontynuacją przyjętej dwa lata temu strategii polegającej na zdobywaniu na niemieckim rynku mocnej pozycji. Dzięki temu przejęciu Grupa Nowy Styl poszerzy swoją sieć dystrybucji, a także uzupełni asortyment produktów. Przychody na rynku niemieckim mają wynieść w tym roku ok. 70 mln euro.
Grupa Nowy Styl dąży do umocnienia swojej pozycji na niemieckim rynku. Chce poszerzenia swojej sieci dystrybucji oraz asortymentu.

Anna Dziura

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas