Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 15 wrzesień 2022 13:36

Weź udział w konkursie „Fotografie z dawnej pracy” i zawalcz o nagrody!

Fotografie z dawnej pracy - konkurs dla seniorów Pewnie nie raz, nie dwa wspominasz oraz opowiadasz swoim bliskim o czasach, kiedy rozpoczynałeś swoją pierwszą, poważną pracę,

wspominasz swoich kolegów z pracy, których widywałeś codziennie oraz wyposażenie, które umożliwiało Ci realizację codziennych obowiązków. Na pewno masz mnóstwo świetnych wspomnień z tym związanych, a może też są takie, które są uwiecznione na dawnej fotografii, które przypominają Ci wszystkie te chwile.

Liczymy, że w swojej kolekcji zdjęć, masz takie przedstawiające specyfikę Twojej pracy. Podziel się nimi i pomóż nam stworzyć unikalną galerię zdjęć, gdzie będą ukazane nie tyko Twoje wspomnienia, ale też reszty uczestników.
Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 50 roku życia, które są mieszkańcami województwa podkarpackiego/ lubelskiego.

Aby zostać uczestnikiem konkursu trzeba wybrać maksymalnie 3 fotografie oraz wysłać je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie.
Czas na nadesłanie fotografii jest do 16 października 2022 roku, po tym czasie zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Do zdobycia atrakcyjne nagrody m.in. telefony komórkowe i kursy komputerowe (strefakursow.pl) oraz wiele gadżetów i książek.
Aby poznać więcej szczegółów zabawy zapraszamy na poniższą stronę: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorzy 

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas