Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 05 maj 2022 11:29

Stan bezpieczeństwa podczas długiego majowego weekendu

policyjny radiowozPolicjanci z jasielskiej komendy podsumowali stan bezpieczeństwa podczas długiego majowego weekendu.

Na drogach powiatu jasielskiego doszło do kilkunastu kolizji oraz jednego wypadku. Mundurowi zatrzymywali także uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Nie obyło się także bez ujawnienia kierowców, którzy prowadzili pojazd po spożyciu alkoholu.

"Majowy weekend 2022"

Od piątku 29 kwietnia do wtorku 3 maja, na drogach powiatu jasielskiego policjanci prowadzili działania prewencyjne "Majowy weekend 2022". W tym okresie dbali o płynność ruchu i bezpieczeństwo podróżujących. Szczególną uwagę zwracali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania, nieustąpienia pierwszeństwa oraz przekraczanie dozwolonej prędkości. Stanowczo reagowali także w przypadku ujawnienia kierujących pod wpływem alkoholu.

Podczas majówki policjanci zatrzymali sześciu kierujących pod wpływem alkoholu. Odnotowali jeden wypadek drogowy i interweniowali na miejscu 12 kolizji. W trakcie prowadzonych działań zatrzymali także 12 praw jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 km/h.

pw

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas