środa, 22 maj 2013 12:08

Wsparcie dla Powiatu na przebudowę skrzyżowania i chodnik Wyróżniony

Wsparcie dla Powiatu na przebudowę skrzyżowania i chodnikRada Miejska Jasła na sesji 20 maja br. zgodziła się na udzielenie Powiatowi Jasielskiemu pomocy finansowej w wysokości 80 tys. zł na odbudowę drogi powiatowej Jasło – Folusz.

Dzięki tym pieniądzom przebudowane zostanie skrzyżowanie ul. Niegłowickiej z ul. Zieloną wraz z chodnikiem.
Kolejne wsparcie dla powiatu – w kwocie 100 tys. zł – przeznaczone zostanie na budowę chodnika wraz z odwodnieniem jezdni na ul. Floriańskiej, która również jest drogą powiatową.
Realizacja obu inwestycji poprawi bezpieczeństwo i komfort ruchu drogowego w tych rejonach.

UMJ