Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 05 marzec 2022 12:03

Nietrzeźwy 29-latek uszkodził drzwi wejściowe Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle.

policja29-latek odpowie za uszkodzenie mienia


Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Nietrzeźwy 29-latek uszkodził drzwi wejściowe Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godz. 21. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który kopie i uderza rękoma w drzwi wejściowe do Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego. Na ulicy Szopena, w pobliżu Sanktuarium, zauważyli mężczyznę o podanym rysopisie, który zachowywał się nerwowo i wymachiwał rękoma. Potwierdzili także, że doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych poprzez wyłamanie jednego z drewnianych kasetonów.

W wyniku podjętych działań mundurowi zatrzymali podejrzanego 29-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut uszkodzenia mienia. 29-latek nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień.

W świetle obowiązujących przepisów, przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

pw

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas