Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 14 grudzień 2021 12:05

W Jaśle powstaje tężnia solankowa

solanka 2Trwają prace przy budowie tężni solankowej na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa” w Jaśle.


Zadanie to realizowane jest w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego – projekt budowy tężni wygrał w edycji na 2021 rok.

W ramach inwestycji powstanie tężnia solankowa o wymiarach 8 x 3 x 1,8 wraz ze zbiornikiem solanki i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, spełniającą wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Wokół tężni zamontowane zostaną dodatkowo ławki i leżaki rekreacyjne, a teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem. Wykonawca zakończył już prace ziemne, a w najbliższych dniach przystąpi do prac montażowych. Zakończenie budowy tężni planowane jest na koniec grudnia br.

solanka 1


solanka 3

Zadanie „Opracowanie dokumentacji i budowa tężni solankowej w Jaśle” jest finansowane z budżetu Miasta Jasła w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Wartość zadania wynosi 420 tys. zł

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje