Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

środa, 08 grudzień 2021 11:09

Kolejne prace wykonane na nowym moście na Jasiołce

prace na jasiolce2 grudnia br., zakończyły się prace związane z wykonaniem dojazdów do mostu na rzece Jasiołce, łączącego ulicę Żniwną i Towarową.

Prace na tej inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem. W najbliższych dniach zostanie wykonana nawierzchnia ścieralna i utwardzone pobocza. Do zakończenia inwestycji niezbędne będzie wykonanie barieroporęczy i barier energochłonnych na moście i na nasypach dojazdowych.
Powiatowy Zarząd Dróg prowadzi prace związane z poprawą bezpieczeństwa komunikacyjnego na powiatowym odcinku ulicy Żniwnej.
Całość inwestycji zostanie przekazana do użytkowania, po zakończeniu procedur odbiorowych, jeszcze w tym roku.

prace na jasiolce 2

Projektowanie stron internetowych Jasło